Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0