Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5