Titles you rated
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0- Go Mom Go!Rated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Give Me FoodRated ★ 2.5- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
StandbyRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.5
- I Need a FairyRated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 2.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.5- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0