Series
Ratings
132
TrespassersRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Tatami Time Machine BluesRated ★ 2.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
The DropoutRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
WeCrashedRated ★ 3.5
The Man Who Fell to EarthRated ★ 4.0
Tokyo SeimenjoRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0