Movies
Ratings
19
The Terror LiveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0