Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 1.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0