Series
Ratings
141
GoblinRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Queen's FlowerRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
Let's EatRated ★ 1.0
Five EnoughRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0