Movies
Ratings
100
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Tale of DespereauxRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
My WayRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0