Movies
Ratings
81
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
CartRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0