Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5