Movies
Ratings
824
SingRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 1.5