Movies
Ratings
82
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0