Movies
Ratings
31
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0