Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0