Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0