Series
Ratings
71
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5