Titles you rated
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
Fortress of WarRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
ElfRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5