Series
Ratings
20
My MisterRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
- プライドRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5