Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5