Titles you rated
Vampire IdolRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0