Movies
Ratings
930
Green BookRated ★ 4.5
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
MirageRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0