Series
Ratings
28
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0