Titles you rated
The PriestsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5
G-ForceRated ★ 3.0
Cowboys & AliensRated ★ 3.0
Kung Fu DunkRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0