Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0