Movies
Ratings
50
Rough CutRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0