Titles you rated
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0- Chosun PoliceRated ★ 3.0
- Family's HonorRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 3.5
Queen of ReversalsRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5