Series
Ratings
21
Dining TogetherRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0