Titles you rated
Friends: The ReunionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
His Three DaughtersRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.5
Hanalei BayRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Greatest Night in PopRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.0