Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 0.5
SunflowerRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0