Titles you rated
- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 1.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0