Titles you rated
ShōgunRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Chef's Table: NoodlesRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
MurderbotRated ★ 3.5
Bee and Puppycat: Lazy in SpaceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Land of TanabataRated ★ 2.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0