Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 5.0