Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0