Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AlonersRated ★ 4.0