Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WishRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Einstein and the BombRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5