Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 5.0