Movies
Ratings
290
The AvengersRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0- WishRated ★ 1.5