Titles you rated
Pan AmRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5