Movies
Ratings
339
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
FocusRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5