Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 3.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.0