Titles you rated
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.5