Movies
Ratings
1359
TeoremaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Two ProsecutorsRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.5
The Long WalkRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.0
After YangRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AfireRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.0