Movies
Ratings
505
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5