Series
Ratings
18
Golden TimeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Smashing on Your BackRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0- 도라에몽 17기Rated ★ 5.0