Movies
Ratings
191
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0