Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
ScrapperRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.5
MoonshotRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I am the Secret in Your HeartRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0