Titles you rated
House of WaxRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 2.0
Nine Miles DownRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.5
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Chernobyl DiariesRated ★ 1.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0