Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Peach TreeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 2.5
The 8-Year EngagementRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 2.5
Don't Call It MysteryRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 1.5