Series
Ratings
137
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 5.0
Still, Marry MeRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 4.5- The LandRated ★ 4.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.5
Temptation of an AngelRated ★ 4.0