Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0